Mesleki İngilizce Kursu

Avrupa’da ortak bir yabancı dil öğretim programı ve yabancı dil öğretiminde ortak bir standart, ortak ölçütler ve buna dayalı bir araç geliştirmeyi amaçlayan Avrupa Konseyi Modern Diller Bölümü, Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı (The Common European Framework of Reference for Languages)’nı oluşturmuştur.

Britisih Town Dil Okulları'nda verilen eğitimler bu sisteme uygun olan Communicative Approach olarak adlandırılan iletişim odaklı eğitim metodolojisi ile verilmektedir. Kurumlarımızda verilen Genel İngilizce eğitimleri sayesinde öğrenciler istenilen durumlarda Trinity Aile Birleşim sınavına girebilecek yeterliliğe sahip olurlar. British Town Dil Okulları Trinity Sınav merkezi olarak da görevini sürdürmeye devam etmektedir.

Ayrıca British Town Dil Okulları MacMillan’ın Partner School’udur, Eğitimlerde kullanılan kitapları ve eğitim materyalleri direkt olarak İngiltere’den temin edilmektedir. British Town Dil Okulları tüm şubelerine MacMillan’ın eğitmenleri ile birlikte her sene düzenli olarak eğitimler ve seminerler vermekte, eğitmenlerinin eğitimleri ile yakından ilgilenmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2017 British Town İngilizce Dil Okulları