e-YDS Sınavı Ne Zaman? e-YDS Sınavı Hangi Tarihte? >e-YDS Sınavı nerede yapılacak? e-YDS Sınavı Nedir? Elektronik YDS Sınavı Ne Zaman?

Pilot uygulama olarak başlatılan Elektronik YDS (e-YDS) Sınavı bu sene ilk kez yapılıyor. e-YDS Sınavı normal sınav formatından bir farklılık göstermeyecek. e-YDS Sınavında normal YDS Sınavından çıkan soruların benzerleri çıkacak ve tek farkının elektronik ortamda yapılması olacak.

e-YDS Sınavına başvurular 10 Eylül 2014 ile 12 Eylül 2014 arasında online olarak yapılacak. e-YDS Sınavı ilk kez uygulanacağından dolayı sınav merkezi olarak tek bir nokta seçildi ve Türkiye genelinde yapılmayacak. e-YDS Sınavı sadece İngilizce alanında uygulanacak ve Bilkent Üniversitesi Elektronik Sınav Uygulama Merkezinde yapılacak.

e-YDS Sınavı

e-YDS Sınavı 20 Eylül 2014 tarihinde Bilkent Üniversitesi Elektronik Sınav Uygulama Merkezinde yapılacak ve sınırlı sayıda kontenjan bulunmakta.

YDS Sınavının elektronik ortamda yapılmasından dolayı sonuçlar daha hızlı okunacak ve açıklanacak. e-YDS Sınavına öncelikle YDS Kursu eğitimi veren eğitmenlerin katılması ve sınav hakkında daha geniş bilgiye sahip olmaları bekleniyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2017 British Town İngilizce Dil Okulları