istanbul ingilizce kursları

British Town İstanbul'da İngilizce Kursu - British Town İstanbul İngilizce Kursları - British Town İstanbul İngilizce Kursu nerede? British Town İstanbul İngilizce Kursları hangi semtte?

2011 yılında kurulan British Town İngilizce Dil Okulları Türkiye'de 20'den fazla şube ile hizmet vermektedir. İlk şubesini İzmir Alsancak'da açan British Town İngilizce Dil Okulları, 2011 yılında İstanbul İngilizce kursu olarak faaliyete geçen ilk İstanbul şubesini Pendik'de açmıştır. Pendik ingilizce kursundan sonra, 2012 yılında sırası ile Kadıköy ve Şişli İngilizce Kurslarını açan British Town, İstanbul'da 3 şube ile hizmet vermektedir.

Devamını Oku

ingilizce konuşan ülkeler

İngilizce konuşan ülkeler hangileridir? Dünya'da İngilizce konuşan ülkeler? Avrupada İngilizce konuşan ülkeler? Anadili İngilizce olan ülkeler hangileridir?

Dünya'da ağırlıklı olarak İngilizce konuşulan veya nüfusunun çoğunluğunun İngilizce konuştuğu ülkelerin listesi...

Devamını Oku

passolig ingilizce kursu kampanyası

British Town ve Passolig'in ortak çalışması sonucunda, Passolig kart sahiplerine Eğitim konusunda ilk defa özel bir kampanya sunuluyor. Passolig kart sahiplerine, 16 Eylül 2014 ile 01 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerli olan tüm British Town şubelerinde geçerli olmak üzere İngilizce kursu, Özel İngilizce Kursları, İş İngilizcesi Kursları, Mesleki İngilizce kursları, Sınava Hazırlık Kursları (IELTS Kursu, TOEFL Kursu, TOEIC Kursu ve YDS Kursu) ve Çocuklara İngilizce kurslarında anında ekstra %10 indirim uygulanacaktır.


Devamını Oku

thy pilotluk ilanı

Türk Hava Yolları artan pilot ihtiyacını karşılamak için yetiştirilmek üzere pilot adayları arıyor. Bu sene 2 kez açılan ilanda 4 yıllık üniversite mezunu ve IELTS Sınavı veya TOEFL IBT Sınavı sonucu ile İngilizce dil bilgisini kanıtlamak gerekiyor. 03 Kasım 2014 tarihinde açılan ilana son başvuru tarihi...


Devamını Oku

ingilizce seviyeleri

İngilizce Seviyeleri, İngilizce Dil Seviyeleri, İngilizce Seviyem, İngilizce Seviye Açıklamaları, Avrupa Dil Portfolyosuna göre Seviyeler, European Common Framework Levels açıklamaları.

İngilizceyi hangi seviyeye kadar öğrenmeliyim sorusuna cevap arıyorsanız, Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı tarafından oluşturulan ve British Town İngilizce Kursu tarafından kullanılan Avrupa Dil Portfolyosuna uygun İngilizce Seviyeler açıklamalarını incelemenizi tavsiye ederiz.


Devamını Oku

e-yds sınavı

e-YDS Sınavı Ne Zaman ? e-YDS Sınavı Hangi Tarihte ? e-YDS Sınavı nerede yapılacak? e-YDS Sınavı Nedir ? Elektronik YDS Sınavı Ne Zaman?


Devamını Oku

yds hazırlık kursu

YDS Sınavı ne zaman açıklanır ? 07 Eylül 2014 tarihinde yapılan YDS Sınavı ne zaman açıklanır ? YDS Sınav sonucum elime ne zaman geçer ? 07 Eylül 2014'de yapılan YDS sınav sonucum elime ne zaman geçer ? YDS Sınav sonucu ne zaman belli olur ?


Devamını Oku

ielts kursu

IELTS Sınavı ne zaman açıklanır? 06 Eylül 2014 tarihinde yapılan IELTS Sınavı ne zaman açıklanır? IELTS Sınav sonucum elime ne zaman geçer? 06 Eylül 2014'de yapılan IELTS sınav sonucum elime ne zaman geçer? IELTS Sınav sonucu ne zaman belli olur?


Devamını Oku

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2017 British Town İngilizce Dil Okulları