BRITISH TOWN ile İngilizce Hem çok Kolay Hem de çok Eğlenceli!

lingualeo kampanyası

British Town’dan 2+1 seviyeye kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize “ 3 AYLIK LINGUALEO “GOLD ÜYELİK “ hediye ediyoruz!

Öğrencilerine Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun, konuşma odaklı ve öğrenme garantili İngilizce dil eğitimi veren British Town, öğrencilerinin İngilizce dil öğrenimini hem daha eğlenceli bir hale getirmek, hem de öğrencilerinin bulundukları her yerde pratik yapabilmeleri için bir kampanya başlattı.

Uluslararası 9 milyondan fazla üyeye sahip olan LinguaLeo, üyelerinin İngilizce öğrenimlerini ve İngilizce pratiklerini geliştirmeyi amaçlayan bir online İngilizce eğitim platformu. İçeriğinde dil bilgisi dersleri, “ Metin Ormanı” diye adlandırılan okuma materyalleri, çeviri programı ve alıştırmalar yer alan LinguaLeo.com’un aynı zamanda akıllı telefonlarda ve tabletlerde de uygulaması mevcut.

LinguaLeo üyeleri, bütün mobil platformlarda gramer dersleri alabiliyor, Windows Phone akıllı telefon ve tablet kullanan üyeler, TED Konferansları videolarını da izleyerek İngilizce dil bilgilerini geliştirebiliyorlar.

LinguaLeo iOS uygulamasını kullanan üyeler, Facebook hesaplarıyla oturum açıp, dil bilgisi dersleri ve 'Metin Ormanı'na erişebiliyorlar. Böylece öğrenciler, uygun oldukları her yerden, diledikleri zaman, bilgisayara bağımlı kalmadan da İngilizcelerini geliştirip, pratik yapma imkanı bulabiliyorlar.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2017 British Town İngilizce Dil Okulları